Гоша из Одессы (greenchelman_3) wrote,
Гоша из Одессы
greenchelman_3

Психопаты-убийцы!

Про взрывы в Одессе говорилось тут:
http://greenchelman-3.livejournal.com/447704.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/444399.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/440663.html
http://greenchelman-3.livejournal.com/440199.html

и вот:
http://mvs.gov.ua/mvs/control/odesa/uk/publish/article/206327
ОДЕСЬКА МІЛІЦІЇ ЗНЕШКОДИЛА ТЕРОРИСТИЧНИЙ АРСЕНАЛ (ФОТО, ВІДЕО)
В ході проведення оперативно-розшукових заходів по встановленню осіб, причетних до вчинення низки вибухів на території міста Одеса, співробітники міліції вийшли на слід 55-річного жителя Придністровської Молдавської республіки. Тож за місцями ймовірного перебування підозрюваного оперативники влаштували засідки.
Однак, безпосередньо поспілкуватися з ним оперативникам не вдалося у зв’язку з тим, що близько п’ятої години ранку 24 грудня п.р. його бездиханне тіло з різного роду травмами було знайдене на узбіччі автодороги «Одеса–Кучургани». Згідно висновку експерта зазначені травми є характерними для дорожньо-транспортної пригоди.
В рамках відкритого кримінального провадження за фактом ДТП першочерговими слідчими заходами було проведено обшук за місцем мешкання потерпілого в с. Нерубайське Біляївського району Одеської області, де він тимчасового орендував житло.
В ході огляду житлового будинку працівниками міліції виявлено та вилучено цілий арсенал вибухівки та боєприпасів: 120 бронебійно-трасуючих патронів калібру 7,62 мм, 27 пістотетних патронів калібру 9 мм, три саморобних вибухових пристрої з вогневим способом приведення в дію, кожен з яких складався з трьох тротилових шашок, запалювальні трубки з вогнепровідним шнуром до кожного вибухового пристрою, 1 тротилову шашку «Тип 400», 4 гранати РГД та 4 гранати Ф-1 з запалами до них, електродетонатор, елементи для приладу безшумної стрільби.
За попередніми даними встановлено ймовірне співпадіння вилученого в будинку саморобного елементу датчика цілі до виконавчого механізму із знайденими фрагментами, вилученими під час огляду місця події на перегоні Одеса-Застава 1.
Слідство триває. Перевіряється причетність загиблого до скоєння інших терористичних актів на території Одеси.
PM582image001

PM113image002

PM487image003

PM789image004

PM617image005ПыСы: Рассказываю. Жопа у руководства одесской милиции дымит. В связи с чем задержали первого попавшегося гастера из Приднестровья, в Одесской области их много, пытались побудить мужика взять "дело" на себя, он ушел в отказ, его замучили до смерти. Положили где нужно, принесли домой все что нужно. Можно отчитаться в Киев...ПыСы: И как правильно подметил товарищ...
http://ivakin-alexey.livejournal.com/802015.html
Следователи работают БЕЗ перчаток!
Tags: Одесса, имбицилы, мудаки, убийцы
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments