Гоша из Одессы (greenchelman_3) wrote,
Гоша из Одессы
greenchelman_3

Новини соційольогії

От автора блога. Я конечно дико извиняюсь, перед теми кто реально не понимает украинского языка (мову). Хотя ничего сложного в ней нет. И я владею ею свободно. Но я ведь пишу у себя в блоге и для граждан своей страны и соответственно перепосты для них тоже делаю. А на Украине есть большое количество людей, которые на мове общаются. Так вот эта статья для них, хотя и вам она будет интересной.
--------------------


Сьогодні поговоримо про соційольогію. Нещодавно дослідники ̶к̶а̶л̶у̶ одного з британськіх вишів провели опитування суспільної думки на тему любові до рідної неньки серед українців різних країн світу й оприлюднили наступний рєйтинг.Рейтинг любові до рідної неньки у % чистої любові (у порядку зростання)


1. Східняки геннонемодифіковані - 0,5%
2. Рахівськи майстрі-будівельники дач підмосков'я - 55%
3. Українськи студенти польских вишів - 66% (кохам до нестями)
4. Італійські дупомої українського походження - 77%
5. Іспанськи збирачі помаранчів з Коломиї та Здолбуніва - 88%
6. Росіськомовні дописувачі соціяльних мереж центральної України - 99%
7. Канадійська діяспора - 120%


Дані дослідження зайвий раз підтвердили не тільки непохибність закону Пилипіва-Єлиняка (рівень любові до країни пропорційний квадрату відстані від неї) а й нещодавно оприлюдненні висновки відомого українського вченого Ніщюка, щодо генетичної неповноцінності більшості представників сходу країни. Висновки невтішні, але тут вже ніц не зробиш і гени їм не перебереш, бо ще видатний український вчений Лисенко довів, що генетика - то є лженаука! Тож молітемось браття Господу нашому Йсусу Христу аби побив він грімом небесним цю ватну наволоч!

Щирий патріотПыСы: Ну и от себя немного (Гоша). Есть один дебил, который подрабатывает министром культуры Украины, Евгений Нищук. Так вот он заявил что-то про "неправильное" население Юго-Восточной Украины...Так вот, прокоментить этого дегенерата могу одним...
5249_900

Tags: Украина, генетика, идиоты, психиатрия, психология, социология
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment